Hotel U Tří volů

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
30, Býkovice 67971

Perfektní
dle 59 recenzí

92%

Božena Ečerová
dospělý pár, 16.9.2018

Hotel U Tří volů se nachází uprostřed obce Býkovice, na pomezí Českomoravské vrchoviny a jižní Moravy. Venkovské ubytování láká především k poznávacím výletům, nedaleko odtud se nachází Moravský kras a propast Macocha nebo známý pivovar Černá Hora s pivními lázněmi. Užijí si tady pěší turisté, cyklisté, rybáři i ti, kteří přijedou jen tak lenošit a odpočívat.
Hotel nabízí ubytování ve 3 budovách včetně starobylého funkčního mlýna s celkovou kapacitou 55 lůžek. K podniku patří vlastní restaurace, wellness s bazénem a parní saunou i prostory pro firemní akce. Snídani dostanete v ceně noclehu, domácího mazlíčka vám ubytují za poplatek. Při příjezdu autem máte k dispozici bezplatné parkoviště.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel U Tří volů On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj typu Economy s oddělenými postelemi a společnou koupelnou
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem
Bezbariérový dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
Čtyřlůžkový pokoj s balkónem
Třílůžkový pokoj s balkónem
Třílůžkový pokoj typu Economy se společnou koupelnou
Třílůžkový pokoj typu Comfort
Šestilůžkový pokoj se společnou koupelnou
Apartmán se 3 ložnicemi

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel U Tří volů Pokoje

V hlavní budově Hotelu U Tří volů je na výběr ze dvou a třílůžkových pokojů kategorie Comfort či Deluxe. Jsou podkrovní nebo s balkonem a každý z nich má vlastní koupelnu se sprchou a sociálním zařízením, satelitní televizi, pracovní stůl, minibar i trezor. Třípokojové apartmá disponuje také kuchyňským koutem.
Dvorní budova ukrývá jednoduše zařízené pokoje kategorie Economy se sprchami a toaletami na patře a společnou kuchyňkou. Nejhezčí bydlení s nádechem romantiky pak nabízí zrekonstruovaný Porčův mlýn, ve kterém jsou 3 stylově zařízené světnice s koupelnou a toaletou, satelitní televizí a dalšími vymoženostmi. K internetu se v celém hotelovém areálu připojíte zdarma přes Wi-Fi.

Hotel U Tří volů Gastronomie

Restaurace U Tří volů se stylovým interiérem láká na kulinářský zážitek v podobě specialit domácí i evropské gastronomie připravovaných vždy zásadně z čerstvých surovin. Má kapacitu 40 hostů a její součástí je i salonek o stejném počtu míst. Za příznivého počasí se dá posedět na venkovní zahrádce, kde vám kuchaři připraví všelijaké pochutiny na grilu. Zajistit lze uspořádání svatební hostiny, soukromé oslavy i firemní akce. Snídaně v podobě bohatého švédského stolu je započítaná v ceně noclehu.

Hotel U Tří volů Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB
  • CS

Hotel U Tří volů Dostupnost

Do Býkovic dojedete z Brna za pouhých 25 minut. Vydáte se po hlavním tahu č. 43 (E461) a před Černou Horou odbočíte doleva směrem na Lysice. Hotel U Tří volů uprostřed obce nemůžete minout.
Nejbližší železniční stanice Rájec - Jestřebí, ve které staví vlaky z Letovic, Blanska, Brna, České Třebové i Ústí nad Orlicí, je odtud vzdálená 8,5 kilometru. Autobusová zastávka se spojem Lysice - Kuřim se nachází necelých 100 metrů od hotelu.

Hotel U Tří volů Okolí

Největším turistickým lákadlem v okolí Býkovic je chráněná krajinná oblast Moravský kras s více než 1 100 objevenými jeskyněmi. Do světoznámé propasti Macocha se nejprve podíváte shora a v Punkevní jeskyni, kterou se dá plavit i na loďce, si prohlédnete její dno. Veřejnosti jsou zde otevřené ještě další 4 jeskynní komplexy.
Spoustu možností k procházkám a vyjížďkám na kole nabízí také blízké Žďárské vrchy. Krajinou se po dohodě v hotelu projedete i v sedle koně, vyzkoušet si můžete paragliding.

Hotel U Tří volů Další informace

Nezapomenutelný zážitek na vás čeká v Porčově mlýně, i když zde zrovna nebudete ubytovaní. Unikátní technická stavba je totiž stále funkční a konají se v ní komentované prohlídky s výkladem samotného mlynáře. Za burácivého zvuku si prohlédnete vodní kolo i celou mlýnskou technologii v chodu. Na vlastní oči uvidíte mletí mouky, ze které se v peci peče chleba způsobem, jakým to dělávala zdejší mlynářka už v 16. století. V mlýnském rybníku si můžete i zarybařit, úlovek vám pak připraví podle přání.